POZNÁNÍ DUŠE

3 KROKY K NALEZENÍ SEBE SAMA

ASTROLOGIE 

Vaše datum zrození, hodina a místo Vám dává jedinečnou dynamiku, vesmírné vibrace, záměr a směřování Duše v tomto vtělení.

Poselství a rozbor PLÁNU DUŠE obsahuje jedinečné informace:

Připravte se na mnoho „AHA“ momentů.

HVĚZDNÉ KRÁLOVSTVÍ:

Natální horoskop můžeme nazvat naším královstvím, kde se duše rozhodla narodit, růst. Je to vhled do podstaty pochopení přínosu astrologických planet, domů a znamení Jak tyto vlivy pochopit a využít a realizovat ve svém životě.

ZÁMĚR A POSLÁNÍ:

Karmický bod je velmi důležitý pro pochopení souvislostí ve vývoji duše. Upozorňuje nás na karmické lekce, které má duše v tomto životě zvládnout. S každým slovem a s každým činem, které jsou v souladu s principy našeho karmického bodu, se přibližujeme i ke splnění svého hlubšího životního úkolu a jsme tím i víc v souladu se sebou. Karmický bod je realizační potenciál jak se vymanit z koloběhu „utrpení“ díky podílu každé duše na „posvátném zranění“ lidstva. Jak zažehnout cestu k míru a harmonii uvnitř sebe a následným odrazem ve svých harmonických vztazích.

 

 

 ROZBOR PLÁN DUŠE

Odhal svou skutečnou esenci a své životní poslání.

Hluboký vhled do tvého plánu duše ti pomůže pochopit, kam v životě směřuješ, jaké výzvy tě na tvé cestě čekají a jak v každodenním životě žít t v radosti, rovnováze a prosperitě.

Poznání duše v souvislostech propojením TAROT NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE a GENOVÝCH KLÍČŮ je pro vás POKUD:

  • Trápí Vás opakující se situace, se kterými si nevíte rady – problémy ve vztahu, zdravotní potíže, nespokojenost, vysoká citlivost?
  • Chcete naplno BÝT SAMI SEBOU?
  • Trápí Vás nepochopení, nepřijetí nebo opakující se vztahová disharmonie?
  • Máte nutkavý pocit, že Vás okolnosti tlačí, nebo se cítíte nespokojení tam, kde jste teď, ale nevíte jak začít, neumíte to uchopit?
  • Chcete pochopit své dětství, dospívání nebo určité období vašeho života, které jste prožili, abyste tomu porozuměli a uměli s tím vědomě pracovat?
  • Chcete se oprostit od nefunkčních stereotypů a pochopit rodinné vazby?
  • Chcete lépe směřovat svou energii k dosahování svých snů?
  • Rádi by jste došli k většímu pochopení a nastolení života v radosti a harmonii?

Vydejte se se mnou na cestu za sebe poznáním.

Objednejte si svůj HVĚZDNÝ PLÁN DUŠE.

KONZULATCE 1:1

 

Dovolte si poznat cenné informace, které vám mohou změnit život k lepšímu.

Poznáním sebe a své Duše započíná proces JAK NAPLNO BÝT SAMA SEBOU. 

Vykročte směrem k sobě a staňte se SAMI SEBOU, je to výzva která pomáhá překonat stíny a omezení, které Vám mohou bránit v rozkvětu Vašich darů.

Pomůžu Vám odhalit první krok POZNÁNÍ KDO SKUTEČNĚ JSI A KAM SMĚŘUJEŠ.

Před konzultací je ideální si zadat ty nepodstatnější otázky na které mohu nalézt odpovědi v horoskopu a archetypu Vaší duše.

Ideálně začínající otázky na JAK, CO nebo PROČ a díky vhledu do vaší Duše a díky Vašemu jedinečnému otisku skrze datum narození, hodiny a místa odečtu to podstatné poselství pro Vás.

 

TAROT  

 ARCHETYP DUŠE A TAROT:

Je prastarý systém moudrosti a symbolická mapa vědomí. Tato symbolonová mapa vědomí obsahuje tarot obraz veškerých lidských zkušeností a prožitků, odhaluje skrytá poselství a rozšiřuje náš pohled jak na nás samotné, tak na souvislosti naší existence. Tato mapa vědomí nám pomáhá pochopit sebe sama a slouží pro náš osobní růst.

 

NUMEROLOGIE 

Vaše datum zrození, hodina a místo Vám dává jedinečnou dynamiku, vesmírné vibrace, záměr a směřování Duše v tomto vtělení.

VESMÍRNÉ ČÍSELNÉ VIBRACE:

Numerologie nám odkrývá podstatu našeho zrození. Využití znalostí klíčových čísel své duše je cesta k porozumění svému energetickému systému v životě. Datum zrození nám poskytuje vhled do skutečných výzev a směřování naší duše.

Váš cílový záměr i jednotlivé karmické trojúhelníky Vám odkryjí souvislosti toho, co jste již ukončili v minulosti, z čeho můžete čerpat a to, co jste si naplánovali a prožíváte nyní a především jak lépe se orientovat ve směrování duše pro harmonizaci vašeho života a vašich vztahů.

 

VHLED A POSELSTVÍ

VHLEDAngl. insight – jeden ze základních pojmů označující psychickou aktivitu, která vytváří svou zdánlivou spontaneitou „efekt okamžitosti“ v procesu řešení problémů. Rozumí se tím náhlé nalezeni řešení bez subjektivní zdůvodnitelnosti této skutečnosti.

SATORI toto slovo japonského původu vystihuje definici vhledu, jež vyjadřuje náhlý průlom zevnitř. Tento průlom nelze vynutit, je to spontánní záplava vědění z hloubky našich buněk ze samotného DNA. Jde o velmi transformační proces, kde skutečným projevem je jednoduchost, přinášející sebou efektivitu.

VCÍŤENÍ  Angl. Empathy – je základním nástrojem psychoterapie. Jde o schopnost promítnout své vlastní „já“ do psychického obrazu druhého člověka takovým způsobem, který vyvolá souznění a následné porozumění, postupující od emotivní k racionální rovině.
Jde o emocionální proces, jenž předpokládá porozumět druhému při zachování vlastní identity

V našem DNA je neuvěřitelná materie obsahující veškeré vzpomínky celého lidského druhu, včetně dřívější životních forem. Jsou zde uloženy informace a  především zkušenosti. Vcítění je velmi hluboký prožitek být uvnitř, doslova stát se divokou šelmou, květinou nebo konkrétním ovocem.

Nedílnou součástí vcítění je umění naslouchat, zde se neomezuje jen na sluch skutečným projevem je nasloucháním celou bytostí.

 

Marci Windsor-Topolská

Vítej nádherná Bytosti,

Jmenuji se Marci a jsem poselkyně poznání duše, průvodkyně komplexního pojetí života a lektroka jógy. Inspiruji k sebepoznání skrze astrologii, tarot numerologii a genové klíče, kde jsou důležité informace a klíče k harmonickým vztahům. Toto poznání vede zejména k odstranění zranění a odevzdání starých nefunkčnch nánosů minulosti. Poznání otvírá krásnou cestu k sobě a naplnění vyššího záměru duše.

 

Referencia na plan duše od Marcelky:
Naše cesty s Marcelkou sa spojili na Madeire.Už tam som mala možnosť ochutnať jej energie.Zasvätila ma do tvárovej jógy a vzbudila vo mne zvedavosť v oblasti numerologie a astrológie.Po návrate domov som si spravila termín na plán mojej duše.Hlavným zámerom bola zvedavosť ako Marcelka pracuje a samozrejme som sa chcela dozvedieť aj niečo o mojej duši.Nie ,že by som sa nepoznala,ale čo keď mi niečo podstatné uniklo?
Musím priznať,že som bola príjemne prekvapená,ako bola Marcelka pripravená.2 hodinová konzultácia bola plná informácií a ako bonus som dostala aj písomnú dokumentáciu na temail.Marcelka bola super pripravená a pomohla mi objasniť,aké úlohy si ešte žiadajú dobrúsiť,aby môj diamant žiaril ešte viac.💎🫶😇❤️
Danielka

Daniela Krejčová

Mila Marcelka.

Dakujem ti velmi pekne za tvoj podrobny, obsahovo velmi hodnotny a bohaty rozbor Planu mojej duse.. Musim povedat, ze pri jeho studovani sa vo mne rozvibrovala kazda ciastocka mojej vnutornej energie, akoby absolutne rezonovala s obsahom prezentovaneho informacneho balíčka. Veci, ktore som tam pocula, akoby som uz davno vedela, len som ich nemala takto zhmotnene  a pretavene do slov. Dôverne mi to pripomenulo, kto som, odkial pochadzam, kam smerujem a len ma to utvrdilo v tom, co som vzdy podvedome citila. Vazim si tvoju prácu a tvoj laskavy pristup, akym ludom pomahas zorientovat sa v sebe a svojich zivotoch, otvaras im nove obzory, aby si mohli vedome a cielene naplnit svoj bozsky potencial.. Nech sa ti dari, lebo tvoja praca má zmysel.. Este raz dakujem❤️🙏🥰🤗

Andrea Javorská

Judita Berková

KARMA A VZTAHY

SMYSL – KARMA – VZTAHY

Naší přirozeností je usilovat o harmonické vztahy.

Jejich posláním je, abychom nezapomněli svoji minulost a mohli se z ní poučit. Napomáhají tak našemu duchovnímu a duševnímu růstu.

Tento růst je odrazem našeho nejzákladnějšího vztahu, a to je vztah k Duši.

Pro harmonickou involuci nám pomáhá zachovávat funkční energetické pole SEBE SAMA 0 – Duše, 1 – Já, 2 – Ostatní.

Slovo karma znamená čin, zákon akce a reakce. Znamená také paměť – informace uložené v ákášických záznamech, z nichž čerpá naše podvědomí, které jsou pozitivní i negativní. Okolí nám zrcadlí následky našich dřívějších rozhodnutí. Poučením se z chyb je možný svobodný vývoj, změna, proměna. Nic není náhoda a vše prospívá rozvoji.

Vztahy k ostatním jsou neustále pokračujícím procesem, z něhož se můžeme hodně dozvědět o sobě. Duše jsou k sobě přitahovány, aby se naučily druhé milovat a vzájemně si odpouštět. Osvojení těchto dvou věcí je předpokladem duchovního růstu a pokroku. Na konci tohoto procesu se člověk stává společníkem Stvořitele.

Pojetí vztahů, kde si je slepice i vejce vzájemnou příčinou i důsledkem. To je božská dichotomie.

 

partnerský soulad

MINI KURZ VZTAHOVÁ HARMONIE

 

Poznání svého ARCHETYPU DUŠE Vám může nastartovat, zažehnout změnu, na kterou jste dlouho čekaly.

Napojení, spojení se s Vaši duší Vám pomůže uchopit aktuální životní témata a jak vykročit, zažehnou, nebo dokončit změnu, kterou aktuálně procházíte.

Rozpoznáním svých darů a omezení, které mohou bránit ve využití schopností ve vašem životě.

Poznáním sebe započíná proces Transmutace. Je to hluboká změna zevnitř, která se odehrává pod povrchem a není dlouho vidět.

Transmutace je úzce spojená s emoční rovnováhou a elementem vody. Tak jako pomalé zahřívání vody nejdříve nejde vidět, začíná proces transmutace, až na samém konci dovršení změny vše zapadá jak má, může se veškerá změna projevit jak bublající voda, když je zahřátí dokončeno bodem varu.

Zažehni svou TRANSMUTACI DUŠE, která tě volá, kterou již cítíš.

Ještě nevíš jak ji pojmenovat, jak se k tomu postavit či jak tu změnu uchopit?

POŘIĎ SI ZÁZNAM Z KURZU a poznej svuj ARCHETYP, kód duše a informacím, ke kterým se můžeš kdykoliv vracet.

 

NAPOJENÍ

KOMUNIKAČNÍ KANÁL – jde o kognitivní kvalitu  (komuniké)  a smyslově odečitatelný způsob přenosu od odesílajícího k přijímajícímu. Komunikační kanál, je realizován buď v rámci přímé (interakční, vzájemné), nebo nepřímé (zprostředkované, jednostranné) komunikace. Jde o napojení se frekvenci, vibraci, éter.

Napojením se na komunikační kanál není věštba, a jejím výsledkem není věštění budoucnosti.

AKÁŠA – je kosmická knihovna záznamů všeho co bylo je a bude tzv. „kosmická paměť“ pro dnešní pojetí je výstižné pojmenování „energetické informační pole“.

Akášické Záznamy jsou kompendium  všech lidských událostí, myšlenek, vědomosti, lidských zkušeností a historii vesmíru. Tyto záznamy se neustále aktualizují a je možné se k nim dostat vyladěním se na jejich frekvenci, astrální projekcí nebo v hluboké hypnóze.

Jsou to záznamy zakódované v naší DNA a v nefyzické rovině existence známé jako rovině éterické.

Akasha je sanskrtské slovo pro pojmenování éteru nebo atmosféry.

SYNCHRONICITA = vzájemná přitažlivost a souvztažnost vyjádřená rčením: „nic není náhoda“

KONTEPLACE, metody napojení a čtení záznamů

Metody např. uvolňovací techniky, dechové techniky, meditace, kontemplace, alchymické a transmutační poznání sebe sama.

AURA A VYZAŘOVÁNÍ 

Vnitřní autorita a integrita je podstatou našeho vyzařování.

Jak správně využít naše přirozené vyzařování určuje, zda se nám bude dařit nebo půjdeme proti své přirozené energii a to nám v životě působí tlaky, nedorozumění nebo odpor.

Informace a znalost fungování svého typu AURY je jako zasadit poslední chybějící puzzle do skládačky pro strategii a správné fungování energetického systému.