Velikonoční transformační jógový pobyt

S MICHALEM RAUEREM a MARCI WINDSOR-TOPOLSKOU

Termín:  14.04. – 18.04.2022

Délka:  čtvrtek-pondělí
Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života.

V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, meditaci v tichu a pohybu, Ecstatic dance, automatickou kresbu a harmonizaci čaker, práce s intuicí a tělovou svíčkou, tibetské mísy, bubnování, gong..
Cvičení bude probíhat ráno i večer a v případě příznivého počasí budeme cvičit venku v přírodě. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově s láskou vybudovaném areálu na okraji Šumavy.

Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě v magické krajině Pošumaví

UBYTOVÁNÍ

Dvůr Svatá Máři je nádherné místo, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech.

Lokalita: Dvůr Svatá Maří, 49, 385 01 Svatá Maří – Prachatice, Jihočeský kraj 

STRAVOVÁNÍ

V Máří se pro vás bude připravovat vegetariánská stravu. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj.

Vegetariánská plná penze v ceně

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

V průběhu pobytu zažijete  s Michalem a Marci 4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker a navazující krystaloterapii s vedenou relaxací elixír spokojenosti a vitality. Astrologie – síla Luny při cestě k naplnění spokojenosti. Happy face yoga – 3 tipy na mladistvý obličej i mysl.

Jako vyvrcholení bude tabáková ceremonie, rapé ceremonie a v případě zájmu individuální konzultace.

Cena: 6 990 Kč 

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM

Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v bylinkové sauně a otužit se můžete ve venkovním bazénu nebo si zaplavat v zahradním jezírku. V zimním období bazén nezamrzá a je vhodný k otužování před ranním cvičením.

Bližší informace ráda poskytnu i přes tel: 603296778

Podrobné informace a rezervace zde:

https://michalrauer.cz/14-04-18-04-2022-ॐ-velikonocni-jogovy-pobyt-s-michalem-rauerem-ve-dvore-svata-mari-49-385-01-svata-mari-prachatice-jihocesky-kraj/

Datum

Dub 14 - 17 2022
Expired!

Cena

6,990.00CZK

Umístění

Dvůr Svatá Maří
Prachatice
Michal Rauer

Organizátor

Michal Rauer
Webová stránka
https://michalrauer.cz/