Přednáška ZLATÉ DNO

Přednáška  – ZLATÉ DNO od Josefa Šálka

Zlaté dno – nalezení tvého největšího pokladu

Prožitková přednáška

Největší poklad, který všichni hledáme, je ukryt v naší nejhlubší hlubině, na našem dně.

Často o tom nevíme, jindy to už tušíme, ale přesto si k němu neumíme najít cestu. Proto své bohatství hledáme v čemkoliv jiném a stále jsme nespokojeni a nedostatečně naplněni.

Pokud si svou největší hlubinu neotevřeme sami a neosvobodíme vlastní vnitřní potenciál, pomůže tomu nějaká okolnost – můžeme padnout na dno.

Byl jsem nespravedlivě zatčen a vězněn v arabském vězení. Spadl jsem tu na své dno. A právě tady jsem objevil svůj zlatý poklad, z kterého již mohu čerpat po celý svůj život. Nejen, že mě tato zkušenost vnitřně osvobodila, ale naučil jsem se díky ní své obtíže a bolesti transformovat i do překonávání rekordních limitů v různých sportovních, vytrvaleckých a otužileckých disciplínách. Svůj příběh jsem publikoval v knize Zlaté dno a nyní se o něj chci podělit i s vámi.

Jak je možné, že jsem si mohl v muslimském vězení s dvaceti spoluvězni na cele, v zemi, kde platí právo šaría a presumpce viny, prožít nejšťastnější a nejsvobodnější chvíle svého života?

Jak je možné se z úplného dna odrazit a odnést si z něj zlatý poklad, který nás obohatí na všech životních úrovních?

To vše se dozvíte na naší prožitkové přednášce.

Cena: 300 Kč /osoba

ROZVRH – Rezervace:  17.11. 2021


Kniha je autentický příběh z arabského vězení, kde se autor dostal při mezipřistání v Dubaji, to že se nechtěný pobyt protáhne na více jak 2 měsíce samotný autor netušil. Jak se vyrovnal s tím nepříznivým, nečekaným a absurdním osudem se dovíte v  knize, která bude k zakoupení nebo na prožitkové přednášce, která začne v 18 hod.

 

Autor: Josef Šálek k nám zavítá z Prahy, kde v současnosti žije a motivuje ostatní k zdravému životnímu stylu formou otužování, běhu na boso, vědomého půstu, pořádá po celé republice přednášky, přechodové rituály (přechod přes žhavé uhlí) a pobyty ( Hvar, Srí lanka atd)

Datum

Lis 17 2021
Expired!

Čas

18:00 - 20:00

Cena

300.00CZK

Umístění

Yoga Krnov
Mikulášská 61, 79401 Krnov