Sdílení je podstata intimity na úrovni komunikace pro harmonii ve vztahu….

Foto: Být spolu v souladu je vzájemné rozhodnutí. 🙏❤️🙌

Mé doznívající poselství pro duši a partnerské duše 👇👇👇
….

👉 Sdílení zážitků ( co jsme dělali když jsme byli …. je jako povrch cibule než se oloupe ) prostě pohodová komunikace na úrovni přátelské duše….

Zde se zájmem poznáváme druhé a navazujeme první vazby důvěry.

👉 Sdílení prožitku na úrovni duše důvěrného přátelství / partnerské nevinnosti ( tajná přání, naplnění, poslání ) čím je partnerství otevřenější tím může důvěra začít se prohlubovat i v komunikaci ( svěřování se)
Zde jsme si zrcadlem zkušenosti a nezávislého vyjádření plných ch „aha“ momentů, které duši velmi obohacuje.

👉 Za mně opravdové sdílení pocitů na úrovni intimity začíná u dovolení si komunikaci citovou ( co mne zraňuje, nelíbí se mi, proč chci růst skrze vztah, který mne tlačí, aktivuje a probouzí k sebepoznání toho kde jsou zdravé Hranice, má sebedůvěra, naše společná vize, funkční soužití, důvěrné splynutí, podpora u okamžiků které nás obohatili nebo zranily.
👉 Být nahý ve své podstatě, je říkat vše tak jako by ten druhý měl přístup do naší hlavy a bylo tam to co skutečně v hloubi pociťujeme a navenek říkáme stejné bez rozporu, strachů, tajností či rozkolů.
( A tím nemyslím to, že občas najdeme na pár chvil platonické zalíbení v jiné osobě či toho co nám zrcadlí)
Tyto rozkoly jsou čistě vnitřní nastavení co chci a co skutečně nežiji, nebo také to co nechci a přesto to žijí
👉 Nejhorší výmluva, lež (lež = klam) je ta které nepřiznáme sami sobě (sebeklam), partner může být jen součástí či zrcadlením. Tady se hlásí o slovo zodpovědnost, respektive převzetí zodpovědnosti za své pocity a emoce.

A to je sec sakra nelehký úkol, který nás stojí hodně nepohody, odporu a sebe přijetí se vším všudy a to pak mění komunikaci z kdo je tady vinen či viníkem na to spolu zvládneme a o to ve skutečném vztahu jde, chtít jít spolu tou cestou, pokusů a omylů, nedorozumění, pochopení, že ten druhý to může mít jinak a má na to naprosté právo. Dělat si věci po svém a současně sdílet společnou cestu osobního růstu. Jsme zrozeni k tomu abychom rostli a zráli skrze mezilidské vztahy to je dar od boha a tyto zkušenosti si Duše odnáší, hodnotí a určují si další vývoj.
…❤️👇
👉 Co pomáhá v komunikaci?
❤️ Smělost a Důvěra
❤️ Citlivost a Láskyplnost
❤️ Radost a Vděčnost
👉 Darovat sebe znamená být plně přítomen v komunikaci a umění naslouchat bez názoru ( jak to vyřešit)
👉 jediné co má posluchač ( partner – častěji muž) udělat je vyslechnout s otevřeným srdcem i myslí, nedávat rozřešení jen být přítomen ve vší bdělosti, tak aby mluvící (partner – častěji žena) který mluví věděl že byl plně přijat a vyslyšen.


Namasté Marci 🙏❤️