O NÁS

Marci Windsor-Topolská

Kdo jsem

Jsem osobní mentorka a poselkyně, ta co nese informace.

Dovolte si poznat cenné informace, které vám mohou změnit život k lepšímu. Objevte své dary, rozpomenutím se na to, kým jste, a co je vaším životním posláním.

Spojení se s Vaši duší Vám pomůže uchopit aktuální životní témata, nasměruje jak vykročit, zažehnout, nebo dokončit změnu, kterou aktuálně procházíte.

Důležitý momentem v procesu rozpomínání na to kdo jste je odhalení stínů a omezení, které Vám mohou bránit v rozpoznání a využití darů a schopností ve vašem životě.

Pokud se nacházíte v procesu změn a dostali jste se do bludného kruhu opakování, nebo jste ustrnuly na mrtvém bodě a nevíte kudy kam?

Jásejte, to že jste si to dokázali uvědomit, to kde se nacházíte a že Vám vtom není dobře, ušli jste kus cesty a nyní jste připraveni na další level.

Restart vědomí je chtěnou změnou a vydání se na již vědomou cestu ke svému skutečnému naplnění potenciálu duše v tomto životě. Je to návrat k sobě. Být sám sebou je stav otevřeného srdce, který je v souladu se svou duší, přírodou a vesmírem. Tento stav je zdroj vnitřní síly a integrity.

Přesně proto jsem se narodila. Odhalovat ten moment rozpomenutí se, že nastal ten pravý čas stát se celistvou bytostí, žijící své sny v radosti a prosperitě. Jsem zde, abych Vám pomohla se postavit vaším stínům a nefunkčním vzorcům a inspirovat vás k nalezení vlastní síly. K tomu mě už od dětství pomáhá smělost. Smělost je ochota zůstat otevřená, zranitelná, upřímná a zároveň si uchovat svou sílu.

Mise

Mým cílem je poskytnout Vám bezpečný prostor, kde i Vy můžete se otevřít svým darům a prosperitě ukrytými za vašimi stíny (zranění). Vynést je z hlubin temnoty nevědomí na světlo vědomí a jednou provždy sněmy skoncovat.

Služby

KONZULTACE 1:1   SPOJENÍ S DUŠÍ – osobní/on-line rozhovor, kde Vám mohu poskytnout bezpečný prostor, kde se můžete otevřít svým darům a prosperitě ukrytými za vašimi stíny – zranění od početí po součastnost. Vynést je z hlubin temnoty nevědomí na světlo vědomí a jednou provždy sněmy skoncovat.

ROZBOR HVĚZDNÝ PLÁN DUŠE – hluboký vhled do vašeho plánu duše z kauzální roviny řečí Archetypů (Astrologie, Tarot numerologie, Genové klíče), která vám může pomoci odhalit Vaši podstatu (esence), jaký máte cíl a poslání v tomto životě díky narození, které jste si vybrali. Co Vám brání (stíny), co vám pomáhá (dary) žít život v radosti, rovnováze a prosperitě.

MENTORING 1:1  RESTART VĚDOMÍ – dvouměsíční (6měsíční) intenzivní on-line program k nalezení vlastní síly, autentičnosti a prosperitě ve vašem tak, aby jste tuto změnu a vše so sní souvisí mohli plně realizovat ve svém běžném životě a stát se tvůrci svého šťastného života.

ON-LINE KURZY   – pro přirozenou krásu,  pevné zdraví a duševní pohodu.

ŽIVÉ SETKÁNÍ  –  besedy,  kurzy a workshopy.

Kontakt

 

TEL: 603296778

Email: marci@poznaniduse.cz

Má cesta a praxe

 

CERTIFIKACE a PRACOVNÍ MILNÍKY:

2008 – absolventský list oboru AURARELAX a ASTROLOGIE

2008  – osvědčení masérský kurz – SPORTOVNÍ MASÁŽE se specializací na spoušťové body (trigger points)

2008 – první přednáškový cyklus ASTROLOGIE

2008 – první lektorská zkušenost jako lektorka ČAKRA JÓGY

2010  – osvědčení studium Zdravotní tělesné výchovy.

2011 – osvědčení – zdravé záda I a II. Pod vedením Mudr. Zdeněk Šos

2011 – 2017 – studio RELAXCENTRUM KRNOV – kde byl obchod  s minerály a šperky. Prostor pro besedy a pravidelné lekce jógy. Během roku jsem pořádala pobyty s jógou a numerologií.

2012-2019 upořádání 11 ročníků – FESTIVAL ZDRAVÍ KRNOV, kde účinkovali přednášející, lektoři z celé Čr i zahraničí.

2014  – 2023 – absolvování víkendových kurzů TAROTOVÉ NUMEROLOGIE, TAROT ARCHETYPŮ a GENOVÝCH KLÍČU pod vedením úžasné Marušky Janšové.

2015  založení spolku ROZKVĚT ZDRAVÍ, který byl pořadatelem mnoha akcí, přednášek a pobytů.

2015  – 2023 – samostudium Genových klíčů.

2017 – 2019 certifikace  Neo Jin Jóga s Deepem Kumarem.  Meditace s Kabirem Bharti.

2019  – založení jógové a meditační studia YOGA KRNOV (2022 ukončení)

2021  – certifikát FACE YOGA

20212023  spolupráce s Judit Berkovou na pobytech v Čr a zahraničí.

2021- 2022 – tvorba on-line VIDEO LEKCÍ, E-BOOK: Zdravá s jógou

 

PRAXE ŽIVOTA

 

Mé rozpomínání započalo v roce 2004, kdy jsem se jednoho dne ocitla v nemocnici s krčním abscesem, který jsem si přivodila jako volání o pomoc v toxickém vztahu. Ještě dnes cítím ten okamžik, kdy jsem si řekla, že takhle můj život nemůže pokračovat a sama sobě si slíbila, že s tím něco udělám.

Tak započala má cesta sebepoznání, učení a sjednocování skrze střípky prožitků a zkušeností, které jsem cestou k sobě skládala jako puzzle.

A že jich bylo požehnaně dobrých i špatných ty všechny mne formovali do podoby, kým jsem dnes.

V letech 2004 – 2009 jsem studovala nechvalně známou školu Guru Járy. Kde jsem systematicky a prožitkově studovala Jógu, energetický systém těla a Astrologii.  Zakusila jaké to je být v ženském kruhu, který je podporující a inspirující. Guru Járu jsem ve fyzické formě nikdy nepoznala, prostě jsem si přišla pro jiné prožitky a nebylo to v plánu mé duše se s ním jakkoliv naživo potkat.

Ve stejném roce jsem se poprvé postavila před své první klientky a zažila ten pocit být lektorem, průvodcem tehdy první skupinové lekce Jógy.

Poté jsem v letech 2008 – 2022 měla tu čest poznat skvělé bytosti, které se skrze jógu vydali a cestu sjednocení, chtěli zlepšit své zdraví, nebo uvolnit přetíženou mysl.

V letech 2009-2011 jsem potkala osobu, která mne mně zasvětila do biotronického oboru  telestezie, neboli dispoziční prognostiku a práci s diagnostickými nástroji (kyvadlo,virgule).

V  období 2008 – 2019 se hodně formovala má osobnost a skrze někdy až neskutečné zážitky jsem zažívala stavy, které dnes vyprávím jako příběhy.

Jedním ze stěžejních momentů bylo v roce 2012, když jsem se dozvěděla že jsem podle systému HUMAN DESIGN uzavřený energetický typ MANIFSTOR, tento moment sama pro sebe nazývám jako poslední puzzle do skládačky a od té doby je to jiná jízda.

Dne 20.4. 2012 proběhl 1. ročník FESTIVALU a organizační zkušenosti, celá ta mašinerie připrav, chystání defakto v jedné osobě, mne naučila velké trpělivosti, pokoře a lidství.

Vytvořila jsem pro tvůrkyni DAFLEX SYSTÉMU, Daflex Jógu, kde integrovala rehabilitační pomůcku do systému jógy s využitím při pohybovém omezení a přetížení, bederní páteře a dolních končetin. Lekce daflex jógy vedu pravidelně ve studiu a na pobytech do současnosti.

Životní cesty nejsou jen o světlých prožitkách a situacích naši osobnost nejvíce formují ty stínové, které z hlubin našeho nevědomí vytahuje náš potenciál, schopnosti a dary. Tyto prožitky nevítáme, jsme prostě nuceni, je prožít  jak nejlépe umíme.

Za všechny se mi nejvíce vryli tyto:

V roce 1986 jsem se ocitla v nemocnici s oboustranným zápalem plic, viděla se z vrchu, zažila trauma studu a odnesla si šelest jako památku na tyto 2 měsíce bez hřejivé náruče rodiny. Celkem nedávno jsem se zbavila traumat, která jsem měla hluboko v nitru zakuklené.

V roce 2010 jsme s kamarádkou ve středu večer šly sednout na deci vína a pokecat o životě. O dvě hodiny později se pozoruji z vrchu a říkám si co se to děje. Vidím tvář číšníka jak děsivě kulí oči a vrtí hlavou zprava do leva. Najednou vidím celou situaci pod sebou, jak dva týpci s nekalými úmysly čekají, až zkolabujeme. V tom se slyším si říkat „dělej blondýnu, musíš získat čas“. Tak mé tělo dole, já dělám, že se směji, přiťukávám si s mimy pak s číšníkem. To trvá pro mne těžko definovanou dobu, než týpci znejistí a doslova vyklidí lokál. Po bezpečné chvíli se dáme i my na odchod. Když hrozba pominula, byla jsem zpět a mé tělo sebou seknulo na chodník před barem, už si to mohlo dovolit.

V roce 2011 jsem přijela do Beskyd na první pobyt s jógou a v ten den se stala úplně jiná událost, po které se mi totálně změnil pohled na smrt. Ten den nám před očima umřel kamarád, naposledy vydechl. V mých zaslzených očích odešel „nádhernou“ smrtí, odešel poté, co se s námi rozloučil ve své ložnici obklopen svými nejbližšími. Ještě teď se mi ta vzpomínka někdy vrací, protože nebyla ponurá, ale láskyplná. Od té doby na smrt pohlížím jinak.

V roce 2019 jsem prožila zamlklé těhotenství, které skončilo v 3 měsíci vývoje odchodem mého nenarozeného děťátka. Celý ten proces od euforie že jsem poprvé v životě těhotná až po neskutečný strach, když mi doktorka při první kontrole říká, že neví, jestli z toho něco bude, mně totálně odrovnalo. Bylo to mé velké učení a překonávání propasti zvané prázdnota a beznaděj. Po probuzení v 6 ráno, zvonkem, který nebyl napojen na elektřinu, jsem se musela rozloučit.  Pak se semlelo vše, tak rychle, než jsem se z té rány mohla vzpamatovat, bylo po všem a odcházela jsem z nemocnice. Co jsem však věděla, že musím udělat rituál rozloučení a tuto nádhernou duši nechala jít. O tomto rituálním odvodu vím roky, ale nikdy jsem netušila, že ho jednou použiji i já. Jsem citlivá bytost a dovolila jsem si projít přirozeným procesem truchlení, který trval skoro 2 roky.

Na zavěr musím konstatovat že miluju život a těším se na další milníky a zkušenosti, ze kterých mohu čerpat svou jedinečnou esenci a obohacovat ostatní svými prožitky. Inspirovat vhledy a vnitřní moudrostí, tomu kdo důvěru mi dá.