Vítejte, Jsem Marci,

Jsem osobní průvodkyně a poselkyně. Pomáhám ženám objevit jejich skryté dary, překonat limitující vzorce a spojit se se svým skutečným potenciálem a životním směřováním ve třech krocích.

Jsem přirozená propojovatelka systémů pro pochopení souvislostí a komplexního pojetí života.

Za léta vlastní praxe jsem si osvojila metodiku osobního a duchovního rozvoje na 4 úrovních bytí zároveň.

Tato alchymická proměna zevnitř zvaná TRANSMUTACE je přirozený proces čekající až řekneš ANO, chci žít svou jedinečnost a naplnění svého génia.

 

Abychom mohli žít šťastný a naplněný život, musíme nejprve zjistit, kým doopravdy jsme.

Má nabídka láskyplného vedení a služeb

ROZBOR PLÁN DUŠE

 

Je hluboký vhled do Vašeho plánu duše, který Vám pomůže pochopit, kam v životě směřujete. Odhalí dary a výzvy, které si Vaše duše pro svůj osobní růst vybrala a jak v každodenním životě žít v radosti, rovnováze a prosperitě. 

Odhal svou skutečnou esenci a své životní poslání.

Hluboký vhled do tvého plánu duše ti pomůže pochopit, kam v životě směřuješ, jaké výzvy tě na tvé cestě čekají a jak v každodenním životě žít v radosti, rovnováze a prosperitě.

Poznání duše v souvislostech propojením TAROT NUMEROLOGIE, ASTROLOGIE a GENOVÝCH KLÍČŮ je pro vás POKUD:

 •         Trápí Vás opakující se situace, se kterými si nevíte rady – problémy ve vztahu, zdravotní potíže, nespokojenost, vysoká citlivost?
 •         Chcete naplno BÝT SAMI SEBOU?
 •         Trápí Vás nepochopení, nepřijetí nebo opakující se vztahová disharmonie?
 •         Máte nutkavý pocit, že Vás okolnosti tlačí, nebo se cítíte nespokojení tam, kde jste teď, ale nevíte jak začít, neumíte to uchopit?
 •         Chcete pochopit své dětství, dospívání nebo určité období vašeho života, které jste prožili, abyste tomu rozuměli a uměli s tím vědomě pracovat?
 •         Chcete se oprostit od nefunkčních stereotypů a pochopit rodinné vazby?
 •         Chcete lépe směřovat svou energii k dosahování svých snů?
 •         Rádi by jste došli k většímu pochopení a nastolení života v radosti a harmonii?

Vydejte se se mnou na cestu za sebepoznáním.

Objednejte si svůj HVĚZDNÝ PLÁN DUŠE.

KONZULTACE 1:1

Dovolte si poznat cenné informace, které vám mohou změnit život k lepšímu.

Poznáním sebe a své Duše započíná proces JAK NAPLNO BÝT SAMA SEBOU. 

Vykročte směrem k sobě a staňte se SAMI SEBOU, je to výzva která pomáhá překonat stíny a omezení, které Vám mohou bránit v rozkvětu Vašich darů.

Pomůžu Vám odhalit první krok POZNÁNÍ KDO SKUTEČNĚ JSI A KAM SMĚŘUJEŠ.

Před konzultací je ideální si zadat ty nejpodstatnější otázky na které mohu nalézt odpovědi v horoskopu a archetypu Vaší duše.

Ideálně začínající otázky na JAK, CO nebo PROČ a díky vhledu do vaší Duše a díky Vašemu jedinečnému otisku skrze datum narození, hodiny a místa odečtu to podstatné poselství pro Vás.

JAK TO PROBÍHÁ?

Po zakoupení produktu se Vám ozvu na email, kde si domluvíme termín a vy mi pošlete náležitosti níže uvedené:

 1. Vaše 3 základní otázky, které si připravím dopředu (během hovoru mohou vzniknout další otázky dle plynutí hovoru)
 2.  Datum narození včetně místa a hodiny narození (nevíte-li čas dohodneme se individuálně předem jak dál postupovat)
 3.  Vaše svolení k napojení se na Vaši Duši k účelu zodpovězení Vašich tří otázek.

Po zaplacení si dohodneme termín KONZULTACE 1:1, která bude probíhat následovně:

 1. On-line meet schůzka přes googlemeet – na email pošlu odkaz cca 10-15 min před stanovenou hodinou.
 2. Délka konzultace bude 60 min.
 3. Doporučení dělat si poznámky, při „aha“ momentech
 4. K poselství bude připraven 2 listy písemné shrnutí poselství a ARCHETYPU DUŠE ke kterému se můžete vracet.

Tyto dotazy budou zodpovězeny z pohledu Inkarnace Duše a Archetypu Duše, skrze vhled se napojím a co má být sděleno, bude sděleno.

Inspirovat se můžete, otázkami viz níže. Dejte si čas a naslouchejte si ušima lásky a vytvořte si své dotazy, které vychází zevnitř.

Dotazy směřující k poznání Vaši jedinečné DUŠI a jejího směřování v této inkarnaci, v tomto těle.

MENTORING 1:1

 

FACE YOGA

Provedu Vás základním kurzem obličejové jógy, kde se naučíte nejen aktivovat obličejové svaly a pečovat o svou tvář, ale také vědomí přístup k sobě díky dobro-zvykům MINDSET nastavením.

Více informací v kategorii Obličejová jóga.

RESTART VĚDOMÍ

Provedu vás procesem proměny zevnitř a integrace. Poskytnu Vám bezpečný prostor, kde se můžete  otevřít svým darům a prosperitě ukrytými za vašimi zraněními. Jsem zde, abych Vám pomohla postavit se vašim stínům a nefunkčním vzorcům a inspirovala vás k nalezení vlastní síly.

Díky 4 týdennímu online programu Restart vědomí:

✴ Objevíš svůj záměr duše a své celoživotní směřování podle tarotové numerologie

Pochopíš, jaké bloky a převzaté vzorce ti v naplnění záměru brání a jakým výzvám budeš muset čelit

Začneš více naslouchat své intuici a rozhodovat se srdcem

Naučíš se vnímat, co ti každodenní situace (nejen ve vztazích) zrcadlí a jak proměnit nepříjemné výzvy v dary

Pochopíš význam polarit a spojíš se svou vnitřní ženou a vnitřním mužem

Zjistíš, jak pomocí tarotové numerologie, solárnímu horoskopu a SYMBOLON integraci stínů, odhalit záměr každého svého roku, dne a mít tak jasno, kam směřovat svou pozornost a energii

CHCI ZJISTIT VÍCE A OBJEDNAT

Stačí kliknout na tlačítko a mužete se dozvědět podrobné informace, ceny s aktuální nabídky služeb, e-programů a kurz, který Vás zaujal.

Co o Marci řekli

Reference 

Nepamatuji si ani jednu hmotnou věc, kterou jsem si pořídila v průběhu první poloviny loňského roku. Za co jsem ale nesmírně vděčná je, že jsem investovala čas a peníze do kurzu Čakraterapie – důvěřuji svému vnitřnímu kompasu pod vedením Marcelky Windsor Topolské. Pod vedením ženy, která nás jemně vedla a směrovala k poznání sebe samých na naší cestě ke spokojenosti, vyrovnanosti, radosti a štěstí. Sedm tříhodinových setkání se ženami na stejné vlně ve velmi příjemné atmosféře. Mezi jednotlivými setkánimi jsme měly vždy 2 až 3 týdenní „pauzy“. Slovo pauza je záměrně v uvozovkách. Byl to čas na vstřebávání tématu, byl to čas na praktické úkoly, které jsme dostávaly. Byl to čas na vyhodnocení toho co jednotlivci funguje, na zavedení si toho co funguje do denního režimu, byl to čas na sepsání poznatků ke kterým se člověk vrací.

Důležité je vyzdvihnout význam slov vedla a směrovala, protože radílků, lektorů, školitelů, kteří přesně ví, co má ten druhý dělat je kolem nás více než dost. Toto ale není styl Marcely, takže tohoto se neobávejte, ale ani to neočekávejte.

Rok se s rokem sešel a jak s oblibou říkám „Jediná konstanta je změna“. K velké změně došlo začátkem roku i u mě. Někdy se to prostě tak stane, že Vás potká onemocnění, které Vám převrátí život vzhůru nohama. U mě borelióza odhalená téměř po roce. A vy jste najednou ze dne na den doma, vaše práce jde stranou,  na aktivity nemáte energii, Vaše psychika a sebevědomí je na nule a duše se také kamsi vytratí …..

A tehdy nesmírně oceníte to, že jste trénovali v době, kdy bylo vše OK a že jste trénovali S NĚKÝM KDO VÍ. Že znáte věci, které Vám pomohou se odrazit od pomyslného dna.

Marcelko děkuji

Alexandra, absolventka kurzu

Účastnila jsem se letního kurzu jógy pro začátečníky a všem, kteří váhají kde začít s jógou, tento kurz velmi doporučuji. Sama cvičím jógu (s přestávkami) několik let, ale nikdy jsem nezačínala od úplného začátku. Moc mě to obohatilo. Krásný den všem 🙏🏻 NAMASTÉ

Jana Jančová

Velice děkuji za přístup Marcelky, která mi změnila pohled na jógu, myslela jsem si, že jsou to jen ty pozice a ono to je hlavně o dechu a uvolnění. Já po cvičení opět lépe cítím své tělo, naučila jsem se vědomě dýchat a užívat si chvilky na zahrádce v pozici motýlka s vizualizaci zdraví.

Jana, absolventka kurzu

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jméno jde sem tady

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jméno jde sem tady

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Jméno jde sem tady