Marcela Windsor-Topolská

Mexiko, 2018
3 dny na dně

MEXICO

1 cesta – změna úhlů pohledu
2 cesta – transformace na dřeň
3 cesta – prohloubení vhledu

 

Zde něco napíšu..

  • Slunečné dny 90% 90%
  • Jídlo 70% 70%
  • Dostupnost 50% 50%
  • Zajímavosti 80% 80%

Mexiko je neskutečné bohatá země, která Vás obohatí pokud se vydáte na cestu sebepoznání jak to ve skutečnosti funguje prověří jednoduché prožitky skreze Vás. Jakou koliv zemi si vyberete pro svou pouť do nitra Vašeho Já, jděte bosí (na vlastní pěst), vnímejte a vítejte každý okamžik (překážky, překvapení), příjměte své nové poznatky, rozšířené obzory jako kroky (kvantové skoky) obohacující a posilující Vás zevnitř.

Trip Video

Co tam vše může se stát a odehrát?

Nej poznání sebe

1. Opuštění berliček, kliček a výmluv

Člověk si šáhne na dno svých psychických sil, když jede do neznáme, bez plánu jen s důvěrovat.

2. Otevření se a vykročení z komfortní zóny

Vycestování na vlastní pěst vždy vede k rozšíření si obzorů a nikdy Vás nemine vykročení ze své diskrétní, pohodnlné, nebo komfortní zóny. Osud si Vás vyzve na kobereček a prověří jak na sobě makáte, zda teoretické znalosti umíte použít v praxi a ne jen ledajaké, přímo na dřeň. 

3. Objevení  vnitřní síly.

Cesty osudu jsou nevyspitatelné, se říká. Já mohu říct osud si mne vždy najde ve správný okamžik a pokud jsem připravená, projdu zkouškou a mohu směřovat posílená a obohacená dál. 

Inspirace 1

zde..

Imspirace  2

Tady…

Vhled 3

Teď..

Znovuzrození

Jak jsem se setkala s šamankou
Bacalarbyly jsme zde

Píšeme a inspirujeme v našem BLOGU

Power Jóga

Power Jóga

POWER JÓGA – Power Jóga je oblíbená pro získání síly a štíhlosti při pravidelném cvičení. Zahrnuje jednotlivé jógové pozice (ásany) i jógové sestavy Pozdrav slunci I a II Styl: dynamický styl jógy Náročnost: 2 - začátečník s běžnou - dobrou kondici 3 - pokročilý...

Kundalini Jóga

Kundalini Jóga

Co si představit po tím to zvláštním názvem? KUNDALINI JÓGA  je jedna z nejstarších a nejefektivnějších druhů jógy zaměřená na krijé (očistné jógové techniky) dech (aktivaci dračího dechu ) energii (probuzení kundalini energie – jemnohmotný zdroj vitality a mládí....