Vstupte do OKA HURIKÁNU!…

Vnější události nás nabádají a konfrontuji se sebou samým. Sledovat zprávy o hurikánu, který se vytvořil a řadí si žádá pozornost jen takovou jakou mu dáme. ☮️❤️🧚🌪️

Můžeme se na to dívat z pozice strachu, jak to ničí a co vše se může stát, když bude pokračovat tam a co potom až to bude někde poblíž, nebo úplně přímo před námi?

🙏Pak většinou budeme chtít bojovat, kolektivně meditovat a jinak svou pozornost aktivovat a směřovat na budoucnost, protože skutečnost ještě nenastala.

Můžeme se na to podívat z pozice soucitu na bázi frekvence lítosti. Tato frekvence vytahuje a konfrontuje nás s buněčnou strukturou, ta si pamatuje na to jaké to bylo, když nám někdo vzal svobodu z venčí. MOC sdělení, co už hurikán napáchal na místě, kde řádí a kdo za to vlastně může? BEZ-MOC je pocit, kde pozornost přestává rozeznávat reflektující děje zvenčí a skutečné pocity zevnitř.

🙏 Pak většinou budeme reagovat úbytkem energie, nálady, nebo uvadnout, odpadnout tělesně. Energii ventilovat. Kdo by chtěl dobrovolně setrvávat ve spárech hurikánu. Naše vnitřní moudrost určitě ne, proto signalizuje že je v nerovnováze.

Můžeme se na to vcítit z pozice uvnitř oka hurikánu, kde je klid a mír ☮️. Tam je vše v pořádku, tak jak je. Když sebe vnímáte a zachováváte si vnitřní klid uprostřed vřavy.

„Mé světlo již nedřímá“

🙏Pak vaše světlo, nitro ví!. Můžete se dívat na vnější událostí s vnitřním klidem, že je vše v pořádku a vy jste v bezpečí i když jste uprostřed hurikánu. Můžete meditovat za svůj vnitřní klid. Můžete pozorovat události, tak jako tekoucí řeku na kterou se díváte z břehu. Nezasahujete do ní, protože jen Řeka ví, jak a kam má plynout.

Buďme jak oko hurikánu, uprostřed plní bezpečí, klidu, míru, v plné moci nad vlastní pozorností a bez omezujícího strachu.

❤️
🍀
☮️

Namasté Marci 🧚🧘☮️